Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сестри Вільямс популяризують теніс у Нігерії

Сестри Вільямс популяризують теніс у Нігерії

Від великих перемог до благодійності: сестри Вільямс прибули до Нігерії популяризувати теніс. Вінус та Серена, яка нещодавно виграла підсумковий турнір WTA у Стамбулі, заохочують нігерійських дівчат до занять спортом та активної життєвої позиції. Мрія юних тенісисток з Лагоса вже здійснилася — вони провели тренувальні матчі зі своїми кумирами — Сереною та Вінус Вільямс. Це стало можливим завдяки благодійній акції американок.

Серена Вільямс, третя ракетка світу:

«Наша подорож до Нігерії цінна тим, що ми робимо щось виняткове. Тут ми підтримуємо як країну, так і місцеву молодь. Ми допомагаємо розбивати стереотипи, надихаємо дівчат здійснювати свої мрії, повірити, що вони здатні досягти будь-якої мети. Чудово, якщо є мрія, мета, а стереотип розбивається».

Теніс у Нігерії на вкрай низькому рівні розвитку. Населення країни — 160 мільйонів, а в першій тисячі рейтингу WTA — немає жодної нігерійської тенісистки.Сестри Вільямс популяризують теніс у Нігерії, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости

Стоп, мажори!
10:15, 04.04.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}