Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українці Німеччини об’єдналися

Українці Німеччини об’єдналися

Ігор ВИННИЧЕНКО для «Урядового кур’єра»

ПОРОЗУМІЛИСЯ. Днями у Берліні відбулися збори представників українських громадських організацій ФРН, на яких було створено Об’єднання українських організацій у Німеччині із штаб-квартирою в Берліні.

Участь у зборах взяли представники майже двадцяти українських громадських організацій та гості з різних куточків Федеративної Республіки Німеччина, запрошено було президента Світового конгресу українців Євгена Чолія, якого делегати одноголосно обрали головою зібрання. Підсумком дводенного засідання стало затвердження статуту цієї організації, обрання її керівних органів та визначення головних напрямів діяльності.

До керівництва (управи) ОУОН обрано Романа Рокицького, Лесю Шрамко, Мар’яну Жигайло, Тетяну Лопащук та Віру Костюк-Буш.

Об’єднання українських організацій у Німеччині ставить за мету репрезентувати інтереси та координувати діяльність українських організацій та інституцій у цій країні, сприяти розвиткові українсько-німецьких відносин, а також відносин із Європейським Союзом у культурному, освітньому, науковому, спортивному, соціальному та благодійному напрямах, сприяти збереженню української національної ідентичності, мови, культури українців у Німеччині, підтримувати українські освітні заклади, сприяти розвиткові демократичних процесів в Україні та її євроінтеграції.Українці Німеччини об’єдналися, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}