Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вибори в Іспанії: різні регіони, різні настрої

Вибори в Іспанії: різні регіони, різні настрої

Регіональні вибори в Іспанії принесли уряду дві новини: хорошу та погану. У Галісії, попри болючі заходи економії, партія влади отримала абсолютну підтримку. На тлі падіння рейтингів вона дуже цінна урядові Маріано Рахоя. Водночас баскський парламент поділили сепаратистські партії, що загрожують центральній владі великим головним болем якщо не одразу, то пізніше:

«У нас у Поміркованій націоналістичній партії є люди, які за незалежність, і є ті, хто проти. Можливо навіть, ідею незалежності відстоює меншість. Я — за незалежність, але думаю, що зараз, під час кризи, це не найкращий момент», — сказав член партії.

Олії до спалахів сепаратизму можуть підлити вибори в іншому неспокійному регіоні, Каталонії. Вони відбудуться 25 листопада.

Натомість для опозиційної соціалістичної партії новини звідусіль тільки погані. І в Галісії, і в Країні Басків соціалісти на останніх позиціях.

«Ми потрапили у дуже сумну ситуацію, найгіршу для соціалістів за 35 років. І це треба визнати, про це треба голосно сказати, щоб іспанці почули, що ми знаємо про це», — сказав один з лідерів соцпартії.

Одним із кроків, до яких можуть вдатися соціалісти після невтішних результатів виборів, буде зміна лідера Альфредо Переса Рубалькаби — прогнозують іспанські ЗМІ.Вибори в Іспанії: різні регіони, різні настрої, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}