Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У столиці вперше демонструють світлини всесвітньовідомого фотохудожника Еріка Марріана

У столиці вперше демонструють світлини всесвітньовідомого фотохудожника Еріка Марріана

ВИСТАВКА

Загадково про відверте

Арт-центр Якова Гретера до 18 листопада перетворився на монохромний простір завдяки знімкам французького фотографа Еріка Марріана. Киянам представляють його всесвітньо відомий «Білий квадрат» — серію чорно-білих світлин у жанрі ню, над якою митець почав працювати від 2005 року.

У творчому доробку фотохудожника є репортажні знімки, фотопортрети жінок, естетичні, часто овіяні меланхолійним настроєм, проте їм бракує своєрідності. Натомість світлини «Білого квадрата» вирізняються оригінальністю, приваблюють мінімалізмом, граційністю ліній тіла. Архітектор за освітою, Ерік Марріан витончено спроектував людське тіло, погравшись з його формою, утворивши різні геометричні фігури. Художня цінність «Білого квадрата» вбачається в довершеному поєднанні елементів композиції кожного знімка: кольору, ліній, згинів тіла.

Хоч спершу увагу привертає формалізм світлин, серія не позбавлена змісту. На густо-чорному тлі, що розуміється як порожнеча, представлене сліпучо-біле оголене жіноче тіло. На деяких фото осяйність світла заповнює простір, залишаючи пітьмі лише тонку щілину. Часом, як в «Етюді № 79», темнота превалює над світлом: порожнеча підкорює собі тіло, що, набувши форми зародка, виглядає абсолютно беззахисним.

Здавалося б, на знімках зображені найінтимніші місця. А втім, митець не забув, що в кожній жінці має бути загадка, тож фото делікатно відслоняють завісу над окремими частинами тіла моделі, при цьому не відкривають глядачеві її обличчя. На думку фотохудожника, обличчя є чимось реальним, а йому подобається зображувати щось абстрактне.

«Білий квадрат», як і «Чорний…», потребує особливої зосередженості. Фото автораУ столиці вперше демонструють світлини всесвітньовідомого ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы