Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

З 27 жовтня в Україні морозяна погода до мінус 5 градусів

З 27 жовтня в Україні морозяна погода до мінус 5 градусів

На цьому тижні в Україні очікується суттєве зниження температури, випаде сніг. Про це під час брифінгу сказав директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, передає кореспондент УНН. М. Кульбіда розповів, що протягом 23-25 жовтня характер погоди збережеться на існуючому рівні, буде переважно без опадів. Температура вночі становитиме 3-8 градусів, вдень 10-15.

«В подальшому, починаючи з 26 жовтня, на території України очкується різка зміна погоди — прийде холодне арктичне повітря та з Балкан переміститься циклон серйозної інтенсивності, що призведе до погодних змін. Так, на заході очікується дощ та мокрий сніг, вдень температура становитиме 4-10 градусів. У Південних, Східних та Центральних областях ще буде 11-16. А от 27-28 жовтня похолодання пошириться на всю територію України за винятком Криму і Приазов’я. Вночі температура знизиться до 0-5 градусів морозу, вдень — 1-6 тепла. Найбільш інтенсивні опади очікуються у Південних областях — мокрий сніг, утворення сніжного покриву, на Півдні та Сході інтенсивні дощі. 29-30 жовтня буде деяке послаблення опадів — вони будуть, проте у невеликих кількостях», — сказав він.

Процес похолодання в Україні супроводжуватиметься штормовими вітрами, що створить дещо некомфортні умови для українців. Проте, вже наступного тижня, за словами М. Кульбіди, можна очікувати деяке підвищення температури на 5-6 градусів.

Укгідрометцентр попереджав, що справжні осінні холоди прийдуть 23 жовтня.З 27 жовтня в Україні морозяна погода до мінус 5 градусів, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}