Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Телеканал ТВі: облогу знято?

Телеканал ТВі: облогу знято?

Погіршення умов та покриття мовлення вітчизняних телеканалів є неприпустимим явищем. Таку позицію висловив Микола Азаров у ході наради з розгляду питання ретрансляції програм ТОВ ТРК «ТелеРадіоСвіт» у кабельних мережах.

Глава уряду висловив занепокоєння результатами проведеного Нацрадою моніторингу провайдерів програмної послуги щодо вилучення деяких телеканалів із пакетів програм, зокрема і телеканалу ТВі.

Микола Азаров звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з пропозицією разом із провайдерами програмної послуги (кабельними операторами) переглянути принципи формування пакетів на користь вітчизняних мовників, не допускати погіршення умов та покриття мовлення вітчизняних телеканалів, зокрема телеканалу ТВі, вживати передбачені законодавством санкції на самовільне, з порушенням умов договору з мовником та без відома Нацради, вилучення провайдерами телеканалів з пакетів програм.

«Ми маємо розібратися з тією обставиною, на яку звертають нашу увагу користувачі телеканалу ТВі. Йдеться про відмову певних провайдерів у підключенні цього каналу до кабельних мереж. Я звернувся з листом до всіх, хто займається цим питанням, зокрема й до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, аби ми забезпечили можливість роботи цього каналу», — сказав Микола Азаров під час наради.

У листі, направленому керівникам компаній — операторів кабельних мереж, Прем’єр звернувся з проханням знайти можливість для телеканалу ТВі здійснювати мовлення у кабельних мережах. «Свобода слова є основною засадою демократії, головним чинником розвитку суспільства, й особливо важливим є її забезпечення у період, коли громадяни визначаються зі своїм вибором перед голосуванням за депутатів Верховної Ради України», — йдеться у листі.

Микола Азаров наголосив, що потрібно зробити все, аби в нашій країні не було ні найменшого докору, що певна політична сила чи засоби масової інформації якось обмежені з точки зору роботи на вітчизняному ринку телепродукції, надання телепослуг: «Уряд приділяв і надалі приділятиме увагу розвитку засобів масової інформації».

Прем’єр-міністр нагадав, що нещодавно уряд схвалив концепцію розвитку каналу «Культура», підтримує впровадження цифрових технологій у ЗМІ, українську версію телеканалу «Євроньюз», повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Участь у нараді взяли голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, заступник міністра закордонних справ Андрій Олефіров.Телеканал ТВі: облогу знято?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}