Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Небесний дайвер, швидший за звук

Небесний дайвер, швидший за звук

Австрійський спортсмен-екстремал Фелікс Баумгартнер, який у неділю подолав швидкість звуку під час вільного падіння зі стратосфери до Землі, заявляє, що не помітив момент подолання звукового бар’єра, повідомляє сайт газети Welt.

Піднявшись на висоту близько 39 кілометрів над поверхнею Землі в космічній капсулі, прикріпленій до повітряної кулі з гелієм, небесний дайвер із Зальцбурга в спеціальному скафандрі зробив стрибок з парашутом, благополучно приземлившись під оплески глядачів в околицях міста Розуелл американського штату Нью-Мексико.

До старту готовий. Фото з сайту news.yahoo.com

Своїм стрибком Баумгартнер побив одночасно три світових рекорди: найвищий політ на стратостаті, найвищий стрибок з парашутом і найшвидше вільне падіння. Він став першим в історії парашутистом, який подолав звуковий бар’єр.

За підрахунками фахівців, всього через 48 секунд після стрибка зі стратостата швидкість падіння австрійського спортсмена перевищила 1193 кілометри на годину — швидкість звуку в звичайних умовах. Максимальна швидкість, якої Баумгартнеру вдалося досягти під час падіння, становила, за останніми даними, близько 1342 кілометри на годину. Час вільного польоту — 4 хвилини 20 секунд.

Він сказав: «Приїхали!»

Стрибок був здійснений в рамках Red Bull Stratos — програми, націленої на встановлення рекорду стрибка з парашутом з висоти кордону з космічним простором.

Підготовку до моменту Фелікс Баумгартнер почав ще сім років тому. У липні цього року він успішно виконав тренувальний стрибок з висоти 29 кілометрів 455 метрів.Небесний дайвер, швидший за звук, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}