Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Краще гір можуть бути лише гори

Краще гір можуть бути лише гори

У горах Криму стартував Чемпіонат світу з альпінізму. Як розповів керівник його оргкомітету, голова Федерації альпінізму і скелелазіння України Валентин Симоненко, вперше в історії Міжнародні змагання з цього екстремального виду спорту набули статусу Чемпіонату світу.

Щоб долати такі скелі, потрібно володіти не лише навичками скелелазіння, а й мати залізну витримку та впевненість у власних силах. Фото з сайту hobbies.metroland.ru

Альпінізм, який по праву називають спортом мужніх і сильних духом, овіяний ореолом романтики, оспіваний у піснях і поезії. А «Лучше гор могут быть только горы» Володимира Висоцького стало своєрідним гімном для тих, хто не уявляє свого життя без підкорення гірських вершин. В Україні тих, хто вперше спробував свої сили як скелелаз, і заслужених «снігових барсів» — тисячі. Адже перший гірський клуб був створений в Одесі ще у 1890 році.

Українські альпіністи залишили помітний слід у світовій історії цього виду спорту, іменами багатьох з них названі складні маршрути. Лише за роки незалежності проведено 10 експедицій, 28 представників нашої країни підкорили вершини висотою понад 8000 метрів. Вони побували на всіх найвищих вершинах світу, а В’ячеслав Терзиул піднявся на 14 восьмитисячників без кисневого апарата. Серед високогірних досягнень і успішне сходження на вершину світу Еверест Першої Української національної експедиції «Еверест-99» (старший тренер Мстислав Горбенко). Досягнення експедиції було відзначено урядовими нагородами та присвоєнням високих спортивних звань усім учасникам заходу, а організатору і керівнику експедиції Валентину Симоненку присвоїли почесне звання «Заслужений тренер України з альпінізму».

І саме українські альпіністи були серед тих, хто у жовтні минулого року підтримав ініціативу росіян щодо проведення Чемпіонату світу з альпінізму в трьох класах: висотний, технічний і скельний. І нині в Криму стартував світовий чемпіонат саме зі скелелазіння. В ньому беруть участь команди з країн Європи й Азії. Як вважають організатори, саме гряда Кримських гір уздовж південного берегу Криму — прекрасне місце для проведення змагань зі скелелазіння. Приміром, масив Морчека — унікальний об’єкт природи з абсолютно гладкою скелею і перепадом 300 метрів дасть можливість спортсменам продемонструвати свою високу майстерність та витримку. А скеля Шан-Кая відома альпіністам далеко за межами України завдяки складності рельєфу, як і Фороський кант — один із найпопулярніших кримських масивів.Краще гір можуть бути лише гори, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}