Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Газ уже «на порозі»

Газ уже «на порозі»

ІНФРАСТРУКТУРА

На цю зиму жителі села Квітневе, що на Миколаївщині, можуть не запасатися вугіллям та дровами

Лише за два місяці повністю завершено будівництво підвідного газопроводу (7,6 км) до села Квітневе Жовтневого району. Це здійснено за договором, укладеним між НАК «Нафтогаз України» та управлінням капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації в рамках програми газифікації області та соціальних ініціатив Президента України.

Як неодноразово заявляв голова Миколаївської обл?держадміністрації Микола Круглов, 2012 рік увійде в історію області як рік газифікації.

За словами першого заступника голови Жовтневої райдержадміністрації Віталія Тарабріна, лише завдяки позиції влади газ нарешті прийшов до села. Адже проект газифікації Квітневого розроблений ще 2006-го, але через нестачу коштів його не змогли реалізувати. «Рік тому, — продовжує Віталій Євгенович, — було дано доручення всім головам райдержадміністрацій «підняти» з архівів готові проекти, скорегувати їх, отримати висновки експертизи і після цього готуватися до початку газифікації. Без газу в районі лишалося дев’ять сіл».

Лише два місяці знадобилося фахівцям підприємства «Газводмонтаж», аби здійснити складну роботу з прокладання газопроводу на місцевості, яка пролягає в районі Інгулецького зрошувального каналу.Газ уже «на порозі», автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}