Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хочу обміняти житло

Хочу обміняти житло

ПРЯМА ЛІНІЯ

«Все, що ви хотіли знати про реалізацію програми «Доступне житло». Актуальні питання про дешеву іпотеку» — такою була тема «прямої лінії» «Урядового кур’єра», що відбулася минулої п’ятниці. На запитання читачів відповідала заступник департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Наталія Козловська. Ось одне із запитань на «пряму лінію».

Ольга ПОНОМАРЕНКО, м. Чернігів:

— Якщо сім’я з маленькою квартирою має право на поліпшення житлових умов, то чи не простіше було б підключити принцип обміну: здати державі маленьке житло, одержати велике і взяти пільговий кредит лише на погашення різниці їх вартості?

Наталія КОЗЛОВСЬКА:

Громадянам усе-таки було б доречніше вирішувати це питання з урахуванням вимог статті 47 Конституції. Доцільно розрахувати можливість реалізації вашої квартири, і взяти повноцінну квартиру, яку ви бажаєте, в кредит за програмою, яка вам більше підходить.

Повністю запитання і відповіді «прямої лінії» читайте в одному з наступних номерів «Урядового кур’єра».Хочу обміняти житло, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}