Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Дніпропетровщині відбувся шкільний етап змагань Всеукраїнської гри – випробування «Котигорошко – 2012»

На Дніпропетровщині відбувся шкільний етап змагань Всеукраїнської гри – випробування «Котигорошко – 2012»

Останній тиждень вересня для членів Дніпропетровського клубу юних рятівників «Котигорошко» пройшов під гаслом «Запобігти, Врятувати, Допомогти». Вже більш ніж десятиліття Дніпропетровський міський клуб юних рятувальників «Котигорошко» працює на базі середньої багатопрофільної спеціалізованої школи № 23 міста Дніпропетровська.

Діти змагалися за програмою ФДО України «Котигорошко» та демонстрували теоретичні знання з питань безпеки життєдіяльності та навики надання допомоги в екстремальних ситуаціях. Упродовж тижня підлітки випробували себе на фізичну підготовку та загартованість, орієнтувалися в надзвичайних ситуаціях, вирішували пожежно-тактичні завдання з елементами рятування людей та гасіння пожежі, а також провели День з ДАІ, який був присвячений питанням безпеки дорожнього руху.

Один день змагань цілковито був присвячений безпеці дорожнього руху. Ці змагання — основний крок до вивчення Правил дорожнього руху та опанування навичками безпечного поводження на вулично-дорожній мережі.

Учасникам змагань, як справжнім юним інспекторам дорожнього руху, на шляху до перемоги потрібно було здолати три основних етапи конкурсу: «Знавці дорожніх знаків», «Велоестафета» та «Юний регулювальник».

Перший етап з теоретичних знань Правил дорожнього руху. В цьому випробуванні кожному учаснику команди видавалися спеціальні екзаменаційні білети із запитаннями, які були підібрані з урахування вікових категорій, наприклад, як правильно переходити дорогу, що означає той або інший дорожній знак, де може рухатися велосипедист чи мопедист, тощо.

У конкурсі «Юний регулювальник» капітани команд уміло регулювали дорожній рух на уявних перехрестях шкільного майданчику.

На етапі «Велоестафета» конкурсанти мали змогу продемонструвати практичні навички безпечного водіння велосипедом. Швидкість, азарт, емоційність, завзятість спостерігались на кожному етапі змагань.

Журі відмітило високий рівень підготовки учасників, а працівники управлінні ДАІ, які були суддями в випробуванні «Знання правил дорожнього руху та орієнтація на шляхах», визначили переможців на цьому етапі за сумою набраних балів.

Головна мета змагань не тільки виявити самого кращого, а дати командам можливість показати один одному, які методи вони використовують для пропаганди повсякденної безпечної поведінки, зокрема на дорозі. Такі конкурси спрямовані на загальну необхідну справу — профілактику дитячого травматизму, адже безпека життя і здоров’я дитини завжди стоїть на першому місці.

Змагання закінчилися, переможці отримали дипломи та кубки, але святковий настрій та гарні враження ще довго супроводжували учасників. Команди продемонстрували виступи своїх агітбригад та запевнили організаторів, що вони й надалі будуть продовжувати системну роботу з однолітками та малечею. Одним з основних завдань своєї діяльності члени клубу бачать те, щоб не тільки самим навчитися основам безпеки, але і навчити цьому якомога більше своїх однолітків і молодших дітлахів. З цією метою юні Котигорошки проводять уроки «Азбука безпеки від «Котигорошко» для малюків 1-4 класів і майстер-класи з безпечної поведінки для учнів середніх та старших класів. Клуб «Котигорошко» тісно співпрацює з управлінням ДАІ та Головним територіальним управлінням МНС України в Дніпропетровській області. Результатом цієї співпраці є те, що Котигорошки Дніпропетровщини неодноразово становилися призерами фінальних змагань Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко».На Дніпропетровщині відбувся шкільний етап змагань ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}