Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Допомога при народженні дитини не зміниться

Допомога при народженні дитини не зміниться

Розміри виплат допомоги при вагітності і пологах у жодному разі не буде зменшено. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, коментуючи повідомлення про можливість градації цих виплат для жінок залежно від тривалості роботи на підприємстві.

«Держава максимально підтримуватиме зростання народжуваності й покращення демографічної ситуації. Тому не може бути жодних розмов про певні обмеження виплати цих допомог чи впровадження додаткових умов при їх нарахуванні», — уточнив Сергій Тігіпко.

Урядовець зазначив, що Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності звернувся до Міністерства соціальної політики з ініціативою обмежити деякі випадки зловживань з оформленням допомог при вагітності та пологах певними роботодавцями, однак цю ідею підтримано не було.

«Наше міністерство не підтримує жодних ініціатив з перегляду механізму розрахунку середнього розміру допомоги застрахованим громадянам у зв’язку з народженням дітей. Це принципова позиція», — цитує слова урядовця прес-служба профільного відомства.Допомога при народженні дитини не зміниться, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}