Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сергій АРБУЗОВ: причин для глибокої девальвації гривні немає

Сергій АРБУЗОВ: причин для глибокої девальвації гривні немає

Про це заявив голова Національного банку Сергій Арбузов в ефірі телеканалу «Інтер», повідомляє Подробности-ТВ.

«У нас хороші валютні резерви, у нас практично низька інфляція. Причин сьогодні для хвилювань немає. Якщо не накручуватимуться спекулятивні очікування, якщо не робитимуться заяви політиків, які це роблять для своїх потреб, не для потреб населення, якщо населення слухатиме Нацбанк, то я не бачу в найближчій перспективі, ні цього року, ні на початку наступного року причин для глибокої девальвації, і ми можемо спокійно триматися на стабільному курсі», — сказав Сергій Арбузов.

Коментуючи ситуацію щодо падіння курсу гривні, глава НБУ пояснив: «Спостерігалася вільна ліквідність на ринку, деякі банки вирішили заробити на цьому. Америка відпочивала у понеділок і все це призвело до того, що Нацбанк не втручаючись у процес, звернув увагу на те, що починають розгортатися панічні настрої. Після того як ми визначили що це загроза, ми втрутилися, і ситуація вже нормалізувалася. Дуже шкода, що деякі громадяни, послухавши псевдо експертів, політичні заяви, придбали долар за завищеними цінами».

Крім того, за словами Сергія Арбузова, населення України на сьогодні довіряє банківській системі. «У нас зростають депозити і переважно у гривні. Коли ми провели опитування населення і запитали, якій же валюті населення більше довіряє, ну, я скажу, що дуже приємно був здивований: на першому місці стоїть гривня, тобто, це говорить про те, що населення довіряє Нацбанку, населення довіряє банківській системі», — сказав він.

ДОВІДКОВО

4 вересня курс гривні на міжбанку знизився до рівня трирічної давності. Комерційні банки готові були купувати долар по 8,20 грн/дол. і вище, а в деяких обмінниках курс продажу доходив до 8,40 грн/дол.Сергій АРБУЗОВ: причин для глибокої девальвації гривні ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}