Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кіровоградщина звільняється від пестицидів

Кіровоградщина  звільняється  від пестицидів

Микола ЛЕСЬКІВ для «Урядового кур’єра»

ОХОРОНА ДОВКІЛЛЯ. Екологи вже давно називають заборонені і непридатні для використання хімічні засоби захисту рослин, з допомогою яких колись боролися за урожай аграрники радянської доби і які й дотепер зберігаються в напівзруйнованих складах колишніх колгоспів практично по всій Україні, бомбою сповільненої дії. І це ще м’яко сказано, бо пестициди становлять неабияку загрозу для довкілля та здоров’я людей уже зараз. З одного боку, довготривале зберігання спричиняє хімічні реакції та утворення нових сполук з невідомими, ще більш небезпечними властивостями, а з іншого — спробуй тепер віднайти документацію на складовану «хімію» і встановити, які саме отрутохімікати тут розташовані.

Кіровоградщина свого часу також не була обділена пестицидами. Завозили їх сюди, що називається, із запасом, отож позалишалося десятки, а то й сотні тонн цієї отрути ледь не в кожному районі. Аби очистити територію від цього бруду, з 2008 року тут реалізують обласну програму поводження з непридатними та забороненими до використання агрохімікатами. Роботи фінансують за рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, а виконують їх фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення Територіального управління МНС в області. Тим паче, що вони мають ліцензію на проведення операцій із небезпечними відходами: перевантаження, перевезення, проведення дегазації складів і приміщень тощо.Кіровоградщина звільняється від пестицидів, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}