Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Корейська поп-музика: рекорд популярності

Корейська поп-музика: рекорд популярності

Останнім часом так званий «K-Pop» (тобто, корейська поп-музика) стрімко набуває визнання у всьому світі, предусім завдяки соціальним мережам, таким як YouTube, Facebook, Twitter.

Гурт «Wonder Girls» — гарний приклад цього. Два роки тому вони першими серед представників K-попу увійшли до Billboard Hot 100 («Гарячої сотні Біллборда») — щотижневого хіт-параду найпопулярніших у США пісень і виконавців.

Дівчата нещодавно випустили спільний синґл з американським співаком Ейконом — «Like Money» — у надії завоювати нових шанувальників у цілому світі.

Ще один дівочий K-Pop-гурт став супермодним в усьому світі. Його назва — «2NE1». Нещодавно вони з неабияким успіхом гастролювами Сполученими Штатами, зокрема виступили у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, а тепер дають концерти у Японії.

Наразі дівачата співають переважно корейською, проте сподіваються незабаром випустити альбом англійською мовою. Над цим проектом у США з ним співпрацює відомий продюсер will.i.am.

Що стосується репера на ім’я PSY, то йому немає потреби співати англійською. Його ролик «Gangnam Style» і без того побив усі рекорди на YouTube: 220 мільйонів переглядів. Цей дивовижний успіх є гарним прикладом зростання впливу південнокорейського поп-маркетингу на міжнародній арені.Корейська поп-музика: рекорд популярності, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 8.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы