Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вчені вирахували точну відстань від Землі до Сонця

Вчені вирахували точну відстань від Землі до Сонця

Міжнародний астрономічний союз (IAU) вперше встановив точне значення астрономічної одиниці. Ця найважливіша в астрономії величина, рівна середній відстані від Землі до Сонця, до цих пір представляла собою низку заплутаних розрахунків. Відтепер вона становить рівно 149 597 870 700 метрів, передає УНН з посиланням на закордонні ЗМІ.

Ніяких глобальних наслідків цього нововведення не передбачається. Єдиними людьми, хто відчує зміну, будуть самі астрономи. Тепер їх розрахунки будуть точніше. До того ж їм не доведеться витрачати багато часу, щоб донести уявлення про астрономічну одиницю до своїх студентів.

Переглянуте визначення дозволяє забути про деякі проблеми у астрономічних вимірюваннях, оскільки фіксована відстань не прив'язана до маси Сонця, а метр являє собою відстань, яку світло проходить у вакуумі за 1/299792458 частку секунди. Оскільки швидкість світла постійна і на Землі і на Юпітері, розташування спостерігача в Сонячній системі більше не має значення.Вчені вирахували точну відстань від Землі до Сонця, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}