Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чому перестали виписувати безкоштовне вугілля?

Чому перестали виписувати безкоштовне вугілля?

Заклад наш був підвідомчий шахті. Тож і коли я працювала, і нині, коли вийшла на заслужений відпочинок, вугілля отримувала від шахти безкоштовно. Загального робочого стажу маю 50 років. А ще я ветеран праці та учасник ВВВ.

Та цього року мені сказали, що маю заплатити за вугілля 770 гривень. Але чому? Що змінилося? Моя пенсія — трохи більше 1 тис. грн. Шахту нашу закрили. Та й взагалі мені закидають, що власне на ній я не працювала. Але ж я виховувала дітей шахтарів. А ще в мене є знайомі жінки, які ніколи ніде не працювали, а нині отримують пенсію за чоловіків-шахтарів у кілька разів більшу за мою. То що ж це за соціальна справедливість?

А. ЧЕРНІКОВА, м. Торез, Донецька обл.

Павло КУЖЕЛЬ, начальник відділу Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств Міненерговугілля:

— Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 17 березня 2011 року № 303 «Про затвердження переліку професій працівників з видобутку (переробки) вугілля та працівників вуглебудівних підприємств, яким безоплатно надається вугілля на побутові потреби і до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу яких не включається вартість такого вугілля» та згідно зі статтями 43 і 48 Гірничого закону та підпунктом 165.1.20 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу, затверджено перелік професій працівників з видобутку (переробки) вугілля та працівників вуглебудівних підприємств, яким безоплатно надається вугілля на побутові потреби і до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу яких не включається вартість такого вугілля, до якого професія вихователя дитячого садку не входить.Чому перестали виписувати безкоштовне вугілля?, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}