Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невиконання зобов’язань ризикує потягнути на реприватизацію

Невиконання зобов’язань ризикує потягнути на реприватизацію

ПОЗИЦІЯ

Прем’єр-міністр висловив занепокоєння процесом модернізації підприємств електрометалургійної галузі

У доволі непростій економічні ситуації, що склалася в світі та Європі, вкрай важливо, щоб кожне підприємство працювало, виробляло конкурентоспроможну продукцію і забезпечувало гідну заробітну плату для працівників. Однією з пріоритетних галузей української економіки є електрометалургійна. Адже її продукція є основою сучасної металургії, зокрема виробництва спеціальної сталі для атомної, космічної, хімічної промисловості, а також машинобудування — теж пріоритетних галузей. А головне те, що в електрометалургії працюють тисячі наших громадян.

Детально розглянувши ситуацію з розвитком електрометалургійних підприємств, уряд висловив занепокоєння. Про це заявив його глава Микола Азаров під час профільної наради, в якій взяли участь члени Кабінету Міністрів та представники підприємств.

З огляду на підвищення тарифів на електроенергію для промисловості, Прем’єр-міністр зазначив, що потрібно проаналізувати, як підприємства електрометалургії та їх власники виконували зобов’язання, що були взяті в процесі приватизації. Зокрема основну увагу Микола Азаров звернув на впровадження енергозберігаючих технологій та підвищення енергоефективності, а також перспективи подальшої модернізації підприємств.

«Нагадаю, що ми вже чимало зробили, зокрема, впровадивши пільговий тариф на електроенергію, який діяв тривалий час. Хотілося б, щоб ми обговорили тему з точки зору співробітництва бізнесу, уряду, трудових колективів. І саме з цієї позиції поглянули на рішення, які приймаємо. Потрібно розглянути роботу всіх підприємств електрометалургійної галузі і щодо кожного знайти рішення», — підкреслив Прем’єр-міністр.

При цьому він заявив, що уряд налаштований до власників підприємств дуже вимогливо. «Якщо аналіз покаже, що інвестиційні зобов’язання не виконують і не збираються виконувати, може постати питання, щоб повернути ці підприємства у власність держави. А як ви хотіли, щоб ми розмовляли? Вмовляннями? Не та нині ситуація, щоб займатися цим. І це абсолютно нормальна цивілізована практика», — звернувся до присутніх Микола Азаров.

При цьому він заявив, що всі причетні посадовці, зокрема представники Фонду державного майна, мають проявити принциповість не тільки щодо галузі електрометалургії, а й до всіх інших, де мають виконуватися інвестиційні та соціальні зобов’язання.Невиконання зобов’язань ризикує потягнути на реприватизацію, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}