Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Японія відмовиться від атомної енергії

Японія відмовиться від атомної енергії

Слідом за Німеччиною та Швейцарією Японія теж вирішила відмовитися від атомної енергії. Острівна країна запланувала зупинити усі свої АЕС до 2030 року. Це рішення в п’ятницю ухвалив уряд прем’єр-міністра Йошихіко Ноди.

Країна намагатиметься замістити атомну енергію екологічно чистою. Колись частку «зеленої» енергії мріють збільшити з нинішнього одного відсотка до 30. Та найближчими роками Японія все одно залишатиметься одним з найбільших імпортерів газу, нафти та вугілля у світі.

31 мільярд євро на рік додатково доведеться витрачати державі на купівлю енергоносіїв, якщо вона відмовиться від атомних станцій — порахували міністри. Традиційними типами палива треба буде компенсувати третину енергозабезпечення. Саме стільки давали країні АЕС.

Але після аварії на Фукусімі, спричиненій землетрусом та цунамі, цей тип енергії визнали занадто небезпечним. Нині майже усі японські реактори і так неактивні. Їх зупинили на перевірку після аварії і не поспішають повертати в роботу.Японія відмовиться від атомної енергії, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы