Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Цивілізація, SOS!

Цивілізація, SOS!

Та як тут не хвилюватися?! XXI століття за вікном, а ми голодуємо — соромно сказати — в центрі міста, яке неподалік столиці!

Уже два тижні (!) на голодному пайку залишаються кілька сімей нашого будинку № 9 по Червоноармійській вулиці у Борисполі. Ще в позаминулий понеділок, 27 серпня, працівники газконтори через витік газу відключили газопостачання у п’яти квартирах і спокійно пішли собі. Спеціалісти запевняють: щоб знову пустити блакитне паливо в наші оселі, потрібно мешканцям усіх відімкнених квартир бути вдома. Але нам «поталанило» як нікому — на третьому й четвертому поверхах ніхто не проживає. А отже, не бачити нам того «блакитного щастя» ще хтозна-скільки.

Газконтора відмовляється хоч якось допомогти в цій патовій ситуації. Ми звернулися до інших служб. У ЖЕКу теж відмовили: це, мовляв, не їхній клопіт. Зателефонували на 102, черговий просто розвів руками: «А чим міліція вам допоможе?» Люди добрі, але ж ви представники влади і за бажання можете знайти потрібну інформацію про мешканців зачинених квартир. Адже сьогодні людина навіть не замислюючись фактично на кожному кроці (у супермаркетах, у банках, на АЗС тощо) залишає про себе особисті дані, навіть номер мобільного телефону. Чи в нас міліція здатна тільки бабусь з ятками розганяти? Тож ми не розуміємо, чому, приміром, дільничний не може нам допомогти?

Виходить, живемо в центрі міста як у джунглях: їжу хоч на багатті готуй і докричатися ні до кого не можемо: міські служби щодня переводять стрілки одне на одного. Спробуй їм хоч гривню заборгувати — вони вмить на порозі, а от розв’язати реальну проблему — нікому! Ось такий «сервіс» отримуємо за вчасно сплачені рахунки.

Більше того, в нашій ситуації може опинитися кожен мешканець багатоповерхівки будь-якого міста України. Тому найбільше дивує те, що в міських служб немає ні бажання, ні чітко визначеного механізму, як саме діяти в такій ситуації. Страшно й подумати, що було б у разі потопу — теж сиділи б і чекали, поки нас накриє водою?

Тож нам нічого не залишається, як сподіватися на допомогу міської влади — може, хоч вона наведе лад серед підлеглих комунальних служб і змусить їх злагоджено співпрацювати. З відповідною заявою ми звернулися до міськвиконкому ще 31 серпня. Минув тиждень, утім, по телефону запевнили, що наше звернення ще ніхто навіть не розглядав: на це згідно із законом відведено 30 днів, тож чекайте до кінця вересня. Але ж у нас надзвичайна ситуація: витік газу — це вам не жарти!Цивілізація, SOS!, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы