Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Нам не потрібні проблеми у двосторонній торгівлі

Нам не потрібні проблеми у двосторонній торгівлі

Україна пропонує Євразійській економічній комісії (ЄЕК) розглянути питання про створення представництва України в ЄЕК для роботи як спостерігача. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров у ході зустрічі з головою колегії ЄЕК Віктором Христенком, повідомляє УНІАН.

«Ми хотіли б вам запропонувати розглянути питання представництва України при Євразійській економічній комісії, а також наше бажання брати участь у її роботі на правах спостерігача», — сказав глава уряду. Він зазначив, що Україна пропонує для співпраці акредитувати при ЄЕК постійного представника України зі складу нашого Посольства в Російській Федерації.

Микола Азаров наголосив, що співпраця України з ЄЕК як спостерігача допоможе уникнути ускладнень у двосторонній торгівлі з країнами Митного союзу. «Це дало б нам змогу оперативно реагувати на ті чи інші чутливі позиції нашої торговельно-економічної співпраці», — сказав Прем’єр.

У свою чергу Віктор Христенко пообіцяв, що ЄЕК розгляне пропозицію України. «Для нас це прецедент, і це добре», — сказав він.

Україна розраховує на лібералізацію аж до повного скасування мита на ввезення української карамелевої продукції на територію країн Митного союзу. «Ми підготували і збираємося подати до Євразійської економічної комісії заявку про початок перегляду цього заходу з метою лібералізації і подальшого повного скасування», — сказав Микола Азаров. Він також зазначив, що наша держава найближчим часом має намір розпочати роботу з підготовки документів для визначення квот на безмитні поставки трубної продукції до Росії в 2013 році.Нам не потрібні проблеми у двосторонній торгівлі, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}