Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українців у Лівії можуть звільнити восени

Українців у Лівії можуть  звільнити восени

Після завершення мусульманського свята Рамадан, виборів до Верховної Ради та призначення спікера і двох віце-спікерів парламенту буде продовжено роботу зі звільнення громадян України, які перебувають у в’язниці лівійської столиці Тріполі. На цьому наголосив заступник міністра закордонних справ — керівник апарату Андрій Олефіров під час відеоконференції в Будинку уряду. «Сподіваємося, що вже найближчим часом рідні та близькі цих громадян побачать їх в Україні», — зазначив він.

За словами дипломата, нині проводять постійний моніторинг усіх кримінально-процесуальних процедур, що застосовують до наших громадян, а також забезпечення прийнятних умов їхнього перебування в місці затримання. Андрій Олефіров підкреслив, що по кілька разів на тиждень консульські посадові особи українського дипломатичного представництва в Тріполі відвідують наших співвітчизників, забезпечуючи їх всім необхідним, зокрема ліками та продуктами харчування.Українців у Лівії можуть звільнити восени, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}