Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

До свого професійного свята шахтарі встановили 63 рекорди

До свого професійного свята шахтарі встановили 63 рекорди

Під час проведення місяця трудової вахти, оголошеної Міністерством енергетики та вугільної промисловості України з 1 липня до 1 серпня з нагоди Дня шахтаря, було встановлено 63 рекорди.

Прохідницькі та вугледобувні колективи демонстрували високопродуктивну та якісну працю з видобутку вугілля і проведення гірничих виробок. Вони достроково виконували місячні норми, забезпечували збільшення обсягів видобутку вугілля та проведення гірничих виробок, поліпшували якість вугілля.

Зокрема, гірник очисного вибою шахти «Північна» ДП «Дзержинськвугілля» Сергій Слюсар 19 липня відбійним молотком видобув 141 тонну вугілля, виконавши за зміну 33 норми і отримавши на 39 тонн вугілля більше, ніж свого часу славетний Олексій Стаханов.

Високих виробничих показників було досягнуто при відпрацюванні 18 північної лави на шахті №1/3 «Новогродівська» ДП «Селідоввугілля» — 21 липня колектив дільниці під керівництвом бригадира Віктора Ремньова видобув за добу 3500 тонн вугілля.

21 липня на шахті «Краснолиманська» було видобуто 7000 тонн, при тому що середньодобовий обсяг видобутку по шахті становив 3500 тонн.

Незважаючи на складні гірничо-геологічні умови колектив видобувної дільниці під керівництвом бригадира Віталія Новохатька при відпрацюванні 8 східної лави на шахті «Комсомольська» ДП «Антрацит» 22 липня видобув 2010 т за добу при плані 1135 т/доба. Тим самим шахта в цей день видала на-гора 1 млн. тонн антрациту, що на 15 днів раніше, ніж у 2011 році.До свого професійного свята шахтарі встановили 63 рекорди, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}