Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Греція просить у ЄС не грошей, а повітря для економіки

Греція просить у ЄС не грошей, а повітря для економіки

Про це заявив грецький прем’єр Антоніс Самарас, який сьогодні зустрінеться з головою Єврогрупи Жаном-Клодом Юнкером. Антоніс Самарас наголошує, що греки не відмовляються від реформ, лише потребують більше часу, щоб їх втілити, або як каже прем’єр: «активувати економіку». Водночас ані «повітря», ані чужі гроші — грецьку проблему не вирішують. Потрібна жорсткіша економія: в мінфіні готують новий план.

«Нині головне для грецького уряду — відновити довіру до себе завдяки виконанню зобов’язань із економії та структурних реформ. Як уряд впорався з цим — ми не дізнаємося з попередніх заяв, а лише коли Трійка оприлюднить свій звіт», — вважає європейський експерт.

Згідно з новим планом, уряд планує зекономити 11,6 мільярдів євро. Загалом же витрати скоротять на 13,5 мільярдів, або навіть всі 15. Ці заходи економії традиційно залізуть до кишені бюджетників та пенсіонерів, позбавлять робочих місць близько 40 тисяч службовців. Скоротяться соціальні виплати та витрати на медицину. Новий пакет економії мають затвердити до візиту Трійки у Грецію. Можливо так, уряд країни розраховує вимолити відстрочку для виконання зобов’язань до 2016 року.Греція просить у ЄС не грошей, а повітря для економіки, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}