Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Греції показали жовту картку на вихід з єврозони

Греції показали жовту картку на вихід з єврозони

Греції загрожує вихід з єврозони, якщо вона не погодиться з багатомільярдним скороченням витрат за наполяганням кредиторів, повідомив у неділю міністр фінансів Янніс Стурнарас, передає РИА «Новости».

В інтерв'ю недільному виданню «Віма» Я. Стурнарас також вперше повідомив, що замість запланованих 11,5 млрд кредитори хочуть скоротити витрати бюджету країни на 2 млрд євро більше, або на 13,5 млрд до 2014 року.

«Не слід обманювати себе. Якщо ми не вживемо заходів, які, як вимагала «трійка» в липні, повинні перевищити 13,5 млрд євро, тоді наше перебування в єврозоні залишається під загрозою», — сказав Я. Стурнарас.

За його словами, такий розвиток подій був би катастрофічним для країни.

«Я не хочу, щоб мене повісили на площі Синтагма (перед будівлею парламенту — Ред.) ... Ми повинні залишитися в живих, утриматися під «парасолькою» євро, тому що тільки такий вибір захистить нас від бідності, якої ми ще не відчували», — додав міністр.Греції показали жовту картку на вихід з єврозони, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}