Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна без хліба не залишиться

Україна без хліба не залишиться

Цими вихідними Прем’єр-міністр Микола Азаров відвідав Міжнародний етнографічний фестиваль «Жнива 2012 — толока» в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові. Прем’єр-міністр ознайомився з виробами майстрів народних ремесел, взяв участь у процесі обмолоту снопів, виготовленні борошна та випіканні хліба зі збіжжя нового врожаю, поспілкувався з учасниками етнофестивалю.

На очах у Прем'єра збіжжя перетворилося на паляниці. Фото Олега МАРКЕВИЧА

Зважаючи на давню столичну проблему — як же зручніше дістатися до музею — Микола Азаров пообіцяв порушити перед київською владою питання щодо поліпшення транспортної інфраструктури (логістики) від Одеської площі до, власне, самого музею в Пирогові. Зокрема глава уряду доручив розглянути можливість транспортного сполучення від музею до найближчої станції метрополітену.

Крім того, Прем’єр-міністр доручив розробити механізм для реконструкції експонатів музею. «Не можна допустити, щоб унікальні споруди просто розвалилися», — цитує слова Миколи Азарова департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Під час спілкування з учасниками фестивалю Прем’єр-міністр укотре наголосив, що в 2012 році врожай зернових прогнозується на рівні 45,3 млн тонн. Цю думку підтримав і міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, який також побував на святі. Як передає УНІАН, фахівець зазначив, що втрат врожаю зернових зазнали південні і центральні регіони України.

«Буквально днями я був на Тернопільщині і Буковині. Врожаї в цих регіонах досить високі, можна сказати — досягають історичних максимумів, — висловив переконання міністр. — Про що це свідчить: частина наших регіонів зазнала втрати врожаю, це південні і центральні регіони. Західні і північно-західні області мають досить високі врожаї. І сьогодні немає питання, чи буде Україна з хлібом. Україна з хлібом буде завжди».

Водночас міністр зазначив, що експорт зерна в 2012 році прогнозується на рівні 20—22 млн тонн. Він також наголосив, що Україна в повному обсязі виконуватиме свої зобов’язання щодо постачання зерна на світові ринки збуту.Україна без хліба не залишиться, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}