Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хто до меду припадає, той болячок не знає

Хто до меду припадає, той болячок не знає

СОЛОДКО!

На традиційному ярмарку продуктів бджільництва в Полтаві яблуку ніде було впасти

Свято меду в Полтаві вдалося на славу. Якої тільки продукції не понавозили пасічники — були б гроші! Крім меду різних видів, — квітковий пилок, медовуха, віск та вироби з нього, рамки, стільники, прополіс… Ось тільки ціни кусаються. Стограмова баночка квіткового пилку коштує 15 гривень, 10 грамів прополісу — «червінець», за літрову банку меду звичайного просять від 50 до 70 гривень, стільникового — 80 гривень. Але ж беруть! Ще й лаються в чергах за смакоту. Бо на ринках міста вартість меду доходить до 120 гривень за літр.

На святі меду продукцію бджільництва реалізують найвідоміші в області пасічники, до речі, нарахував їх 24. Знаю Сергія Хохича, чия пасіка розташована в Козельщинському районі, Володимира Пилявського (Решетилівщина), Надію Материнко (Полтавський район) тощо. Вже самі тільки їхні прізвища — гарантія якості.

— Я щороку буваю на цьому заході, купую мед та похідні з нього, — говорить полтавець Олександр Цикал. — Нині асортимент також хороший, ціни прийнятні, відповідають затратам на виробництво. Тим паче, що нинішній рік несприятливий для бджільництва. Купив маточного молочка на 40 гривень та літрову банку меду з різнотрав’я за 60 гривень. Мені цього на зиму вистачить.

А тепер дайте мені скуштувати меду з конюшини!. Фото автора

Задоволений він і організацією свята, тільки каже, що самі пасічники його недостатньо рекламують, в усякому разі він не бачив відповідної реклами у місті. На свято прийшов тільки тому, що бував тут і раніше.

Що ж, сподіватимемося, ті, кого це стосується, врахують у подальшому побажання пана Олександра. У свою чергу куштую мед — і з різнотрав’я, і з різнотрав’я з соняшником. Найбільше сподобався з конюшини та липовий від Хохичів. Такий, знаєте, густий, гострий, насичений букетом смакових відтінків.Хто до меду припадає, той болячок не знає, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}