Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Срібний призер Олімпіади Олександр П’ятниця метав списа вночі, працюючи сторожем

Срібний призер Олімпіади Олександр П’ятниця метав списа вночі, працюючи сторожем

Дніпропетровський спортсмен Олександр П’ятниця — срібний призер Олімпіади з легкої атлетики (метання списа) — тренувався вночі, працюючи сторожем стадіону. Про це Олександр П’ятниця розповів сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську.

За його словами, з дитинства він був дуже спортивним, «у 10 років бігав швидше, ніж 18-річні» і найкраще у школі метав м’яч, ці здібності помітила учитель фізкультури і запросила тренера.

«Довго не міг визначитися, яким видом спорту хочу займатися. В училищі займався рукопашним боєм, стрільбою, потім захопився шахами. Тільки в 2006 році став метати спис. Працював сторожем на стадіоні «Локомотив», о 3-ій ночі, щоб ніхто не бачив, метав спис», — розповів він.

Олександр П’ятниця також зазначив: мав передчуття, що з Олімпіади повернеться з медаллю. Виграти «срібло», вважає він, допомогли наполегливі тренування, підтримка дружини та уболівальників-земляків.

На жаль, на Олімпіаді показав не зовсім той результат, який би хотілося, але в цілому собою задоволений»,— зазначив спортсмен.

На Олімпійських іграх у Лондоні дніпропетровський спортсмен Олександр П’ятниця у метанні списа показав другий результат — 84.51 метра.Срібний призер Олімпіади Олександр П’ятниця метав списа ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}