Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Будівництво подолає кризу

Будівництво подолає кризу

УРОЧИСТОСТІ

Прем’єр вітав будівельників із професійним святом

У Міжнародному центрі культури та мистецтв «Жовтневий палац» Микола Азаров відкрив урочистості, присвячені Дню будівельника, зачитавши привітання Президента Віктора Януковича. А з боку уряду та від себе особисто закликав працівників цієї галузі нарощувати темпи будівництва та пообіцяв їх підтримати в цьому.

«Прискорений розвиток держави не можливий без залучення інвестицій у будівництво. Кожна вкладена гривня посилює розвиток нашої економіки, особливо нині — коли в світі надзвичайно складна економічна ситуація. Є країни, які намагаються заощаджувати та урізають видатки на капітальне будівництво — це дорога в нікуди. Україна виходила з кризи завдяки тому, що, навпаки, збільшувала інвестиції у будівельну галузь, і ми цю лінію продовжуватимемо», — сказав він.

Прем’єр нагадав, що в цьому році виділено мільярд гривень на здешевлення кредитів за програмою «Доступне житло», а в наступних роках видатки зростатимуть. Планує уряд у найближчі роки реалізувати й програму зведення індустріального житла, будуючи приблизно 100 тис. квартир щороку.

«Перед нами стоять величезні за значущістю та обсягом завдання, і я впевнений, що Україна, яка має прекрасні колективи будівельників, чудову будівельну науку, може вирішувати такі масштабні завдання», — сказав він, додавши, що за останні два роки в нас збудовано у п’ять разів більше дитсадків, аніж в 2008—2009 рр., удвічі більше шкіл і лікарень, за цей період у рази збільшено також обсяги будівництва житла.Будівництво подолає кризу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}