Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Модернізація промисловості прискорить економічне зростання України

Модернізація промисловості прискорить економічне зростання України

Кроки уряду щодо підтримки підприємств машинобудівного комплексу стимулюватимуть зростання ВВП і дозволять вийти на нове підвищення соціальних стандартів. Про це віце-прем'єр-міністр України — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час робочої поїздки в Запорізьку область на заводі «Мотор-Січ».

«Нам потрібен новий етап модернізації, який забезпечить економічне зростання, а потім і подальше зростання соціальних стандартів, насамперед — заробітних плат і пенсій», — завив Сергій Тігіпко.

За його словами, у модернізації промисловості допоможуть закони про підтримку інвестора, які Верховна Рада вже ухвалила в першому читанні. Крім того, зазначив Віце-прем'єр-міністр, підприємства потрібно забезпечувати державними замовленнями і звільнити від тиску з боку силових органів.

Віце-прем'єр підкреслив, що держава насамперед буде підтримувати підприємства, які закуповують нове обладнання і створюють додаткові робочі місця.

«Завод «Мотор-Січ» в останній рік набрав на роботу майже чоти тисячі людей. Це стало можливим завдяки пільгам, які були впровадженні для авіаційної промисловості: ми звільнили підприємства від податків на землю та прибуток. Це забезпечило можливості для закупівлі нового устаткування і збільшення обсягів виробництва», — зазначив Сергій Тігіпко.

Прес-служба Міністерства соціальної політикиМодернізація промисловості прискорить економічне зростання ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}