Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Тернопіль: Побитий шифер, повалені дерева та хрест із хмар

Тернопіль: Побитий шифер, повалені дерева та хрест із хмар

Зміни погоди після спекотних днів завжди чекаємо з радістю й водночас з острахом. Адже сумний досвід засвідчує, що тоді природа часто-густо починає показувати свій cуворий норов. Борщівський район на Тернопіллі цього літа вже вдруге відчув на собі злі примхи вітру й дощу. 5 червня буревій пролетів центральною та південною частинами району. Останніми днями негода завдала матеріальних збитків на півночі та заході Борщівщини.

Чи не найбільший удар стихії відчули в селі Цигани. За повідомленням територіального управління МНС України в Тернопільській області, тут 30 житлових будинків зазнали часткових пошкоджень покрівлі. Сильні пориви вітру повалили 35 дерев, деякі пам’ятники на місцевому цвинтарі, завдали шкоди майже на 10 га присадибних ділянок. В інших п’ятьох селах району не менші пошкодження — вимило водою і замулило дороги, обірвало телефонні та електродроти. В деяких населених пунктах шквали зірвали шифер з дахів, побили вікна в загальноосвітніх школах, дитсадках. Голова Борщівської райдержадміністрації Ярослав Верхола твердить, що з наслідками негоди впораються власними силами вже до кінця нинішнього тижня.

Про допомогу, зокрема, будівельними матеріалами подбала і Чортківська райдержадміністрація. Її очільник Ярослав Стець каже, що одразу після буревію у села, що постраждали, виїхали робочі групи, які обстежили всі будівлі, посіви, склали відповідні акти, провели засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій. У районі, якщо дивитися на зведення територіального управління МНС України в області, негода, напевно, найбільше розгулялася в Улашківцях. Тут натиску стихії не витримали 48 будівель, в тому числі місцеві загальноосвітня та музична школи. Ураган пошкодив і дах тутешнього монастиря з чудотворними іконами. А от після грози мешканці одного із сіл Бережанського району побачили у небі хмари у вигляді хреста. Світлини з неймовірним природним явищем вже опинилися у Всесвітній павутині.Тернопіль: Побитий шифер, повалені дерева та хрест ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}