Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сьомий Hyundai пустять маршрутом Київ-Дніпропетровськ

Сьомий Hyundai пустять маршрутом Київ-Дніпропетровськ

Сьомий з 10 придбаних Україною електропоїздів виробництва Hyundai Rotem може розпочати курсувати за маршрутом Київ-Дніпропетровськ.

Про це УНІАН повідомили у Державній адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»).

«Новий напрям, який готовий прийняти швидкісний рух, — це Київ-Дніпропетровськ, тому новий потяг, швидше за все, ходитиме до Дніпропетровська», — сказали в «Укрзалізниці».

Крім того, у відомстві відзначили, що у найближчій перспективі швидкісний рух планується організувати в напрямі Київ-Одеса.

Як уточнили у держпідприємстві «Українська швидкісна залізнична компанія» (УШЗК), яке опікується організацією експлуатації і технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників, сьомий електропоїзд Hyundai прибув до Києва 24 липня і проходитиме випробування перед постановкою на маршрут.

Довідка. Швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують на залізницях України під брендом «Український експрес».

Поставки 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.Сьомий Hyundai пустять маршрутом Київ-Дніпропетровськ, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 11. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}