Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Східна Грузія паралізована через стихію

Східна Грузія паралізована через  стихію

Через ушкодження, викликані стихією у Східній Грузії, електроенергія не подається до 60 000 абонентів регіону. Електроенергії немає в частині районів Телаві, Ґурджаані, Кварелі, Лагґодехі, Саґареджо і Сіґнахі, передає Радіо Свобода з посиланням на «Грузія онлайн».

Кілька тисяч сімей постраждали від сильної зливи та урагану районах регіону Кахеті (Східна Грузія), повідомляє 19 липня регіональне інформагентство.

За повідомленням «Інформаційного центру Кахеті», в населених пунктах зазначених районів знесені дахи та зруйновані стіни житлових будинків, частина з яких була затоплена.

«У всіх селах знищений урожай, загинули домашня птиця та худоба. До сіл не подається електроенергія, зруйновані дороги, не працюють пекарні», — повідомляє «Інформаційний центр Кахеті».

За повідомленням Центру, в результаті стихії постраждали шістнадцять осіб, яких доставили в Телавську лікарню.

В результаті стихії постраждав також і інший регіон Східної Грузії — Самцхе-Джавахеті. В результаті граду і сильного дощу в Ахалцихе і Вале були затоплені кілька будинків і загинула домашня птиця.

Уряд Грузії проведе сьогодні надзвичайне засідання в регіоні Кахеті. Засідання уряду планувалося в четвер у Тбілісі, однак після повідомлень про стихію в регіоні Кахеті ухвалили рішення провести засідання в Телаві (адміністративний центр регіону Кахеті, Східна Грузія).Східна Грузія паралізована через стихію, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}