Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дякую, бо не били по спині ломакою?

Дякую,  бо не били  по спині ломакою?

Розчулений донеччанин написав подяку співробітникам патрульної служби одного з райвідділів УМВС України в Донецькій області. Вгадайте, за що? За те, що правоохоронці захистили його на вулиці від хуліганів? По гарячих слідах відшукали грабіжників і повернули господарю «позичені» мобільний, гаманець та годинник? Чи може нарешті «приборкали» сусіда-дебошира, від якого потерпав весь багатоповерховий будинок? Та ні. Чолов’яга висловив письмову вдячність за те, що міліціонери притягнули його до адміністративної відповідальності за… розпивання пива у громадському місці.

А відбувалося це так. Лікар за фахом після нічного чергування зайшов уранці до магазину скупитися. А щоб угамувати спрагу, придбав пляшку пива, яку спробував пригубити поряд із крамницею. Щойно зробив кілька ковтків, поруч, як із-під землі, виросли двоє патрульних: «Порушуємо, громадянине…» Небораку запросили до райвідділу, де трохи пожурили, склали протокол і відпустили. Медик, за його словами, тоді був настільки приємно вражений коректністю міліціонерів, що навіть щиро написав їм подяку за добросовісне несення служби. Бо, їй-бо, він немов вийшов сухим із води. Адже, зважаючи на окремий сумний досвід професійної «гостинності» правоохоронців, ніхто у райвідділі не пропонував порушнику «розрулити» ситуацію без протоколу, йому не вдягали кайданки на руки та целофановий пакет на голову, не били по ребрах та інших частинах тіла і навіть не обіцяли «повісити» на нього довгу низку досі не розкритих справ.

Перегодя знаючі люди висували чимало версій надзвичайної події. Одна з них — технічно-сценічна. Мовляв, у відділенні встановили приховану камеру, яка і зафіксувала ідилію щодо виконання правоохоронцями елементарних службових обов’язків і водночас невеличкий спектакль. Наступна версія — футбольна. З’явилося припущення, що хлопці в погонах проводили своєрідну генеральну репетицію: наполегливо вчилися «нормально» працювати з уболівальниками Євро-2012, які почали з’їжджатися до міста. Ці зусилля не виявилися марними — під час футбольного дійства правоохоронці справді буквально панькалися з іноземними уболівальниками і крізь пальці дивилися на їхні витівки. Та, погодьтеся, з незвички важкувато усміхатися, зціпивши зуби, і з усіх сил стримувати професійне бажання врізати гумовою палицею якогось підпилого суб’єкта так, аби той аж ногами вкрився. І терпець якось-таки увірвався… Під гарячі-гарячі руки вартових громадського порядку потрапив донеччанин, який теж пив пиво у громадському місці. Щоправда, після спілкування з правоохоронцями він писав уже не подяку, а заяву до прокуратури. Адже, за його словами, у райвідділі міліції його не тільки гуртом віддухопелили, а й з∂валтували гумовою палицею (один підозрюваний уже звільнений із органів, його спільників встановлюють).Дякую, бо не били по спині ломакою?, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}