Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ярмоленко серед кращих

Ярмоленко серед кращих

Півзахисник київського «Динамо» та збірної України увійшов до п’ятірки найкращих серед тих, кого хочуть бачити в своїх лавах чимало титулованих клубів.

Один з популярних спортивних порталів проаналізував гру футболістів з метою визначити, хто з них буде найбільш затребуваним після чемпіонату Європи. Великі перспективи, на думку експертів, відкриваються перед півзахисником «Брондбю» та збірної Данії Мікаелем Крон-Делі. Завдяки двом м’ячам і результативній передачі в трьох матчах він отримав 3,5 бали за п’ятибальною шкалою.

Наш Адрій Ярмоленко, як і і решта тих, хто увійшов до топ-5, отримали по 3 бали. Примітно, що в цій чудовій компанії присутні відразу два гравці «Вольфсбурга» — чех Петр Їрачек і хорват Маріо Манджукіч. Перший, до речі, в сезоні виходив на поле всього в 13 іграх і діяв на позиції захисника. У збірній же його перевели на лівий фланг півзахисту, і дії футболіста засяяли новими фарбами.Ярмоленко серед кращих, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}