Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Громадянка Англії попросила вибачення в українців від імені всієї Британії

Громадянка Англії попросила вибачення в українців від імені всієї Британії

Кавалер Ордена Британської імперії за боротьбу за права людини в Центральній та Східній Європі Клер Дімйон не побачила в Україні проявів расизму.

Про це вона заявила під час зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, передає УНІАН з посиланням на прес-службу Харківської міськради.

Правозахисниця зазначила, що Чемпіонат Європи з футболу 2012 року став для всіх його учасників і гостей святом єднання. Вона підкреслила, що в рамках своєї діяльності об`їздила всі країни Східної та Центральної Європи, крім Республіки Білорусь, але «ніколи й ніде не бачила такого доброго, щирого і гостинного ставлення до гостей своєї країни, як в Україні».

К. Дімйон також зазначила, що в Харкові її вразили коректні правоохоронці і чисте метро.

Загалом, за словами К. Дімйон, за час свого перебування в різних містах України, і в Харкові у тому числі, не побачила жодного прояву нетолерантного ставлення до людей інших рас і національностей.

«Я бачила безліч темношкірих, у тому числі й на стадіонах. Дивлячись на них, не можна сказати, що вони відчувають стрес або пригніченість у вашій країні. Можу з абсолютною впевненістю сказати, що не побачила тут расистських настроїв — принаймні, тут їх не більше, ніж у Лондоні. З цього приводу «BBC» слід було б сказати правду. Тому я вдячна жителям Харкова за надану можливість виправдати добре ім`я британців і розповісти світу правду», — зазначила кавалер Ордена Британської імперії. (Як повідомлялося в ЗМІ, 28 травня в ефірі британської телерадіомовної корпорації «ВВС» вийшла програма «Стадіони ненависті», де, за твердженням авторів, було зібрано матеріал про расизм серед футбольних уболівальників приймаючих країн).

«Коли я їхала до вас, у мене були певні упередження, але тепер їх не лишилося. Як громадянин Англії я хочу вибачитися перед вами від імені всієї Британії. Це не дрібниця, це серйозне питання, на яке не можна не відреагувати. Це питання честі і Великої Британії, і особисто мене як англійки. Я бачила в Україні і африканців, і азіатів, які чудово почувають себе тут. А голландці, які провели у вас час на Євро-2012, висловлюють бажання повернутися у ваше місто. Усе це говорить про те, що ми можемо бути патріотами без того, щоб принижувати інші нації», — підкреслила К. Дімйон.

У свою чергу Г. Кернес зазначив, що в Харкові навчаються близько 300 тис. студентів і близько 14% з них — іноземці. Він підкреслив, що в місті не створювали жодних особливих умов до Євро-2012, щоб забезпечити толерантне ставлення до представників інших націй.Громадянка Англії попросила вибачення в українців від ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}