Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дорожня карта для інвестицій

Дорожня карта для інвестицій

Упродовж 2010-2011 років парламент ухвалив 21 закон у сфері ринку цінних паперів. Більшість з них розробила Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку. Для порівняння, у попередній період кількість прийнятих законів у сфері фондового ринку не перевищувала 2—4 у рік. Зокрема значний вклад НКЦПФР внесла у розробку проектів законів про інститути спільного інвестування, внесення змін до Закону «Про недержавне пенсійне забезпечення» та удосконалення норм Податкового кодексу. Разом з тим, як зазначають експерти, потрібно й надалі працювати над удосконаленням законодавства з питань оподаткування на фондовому ринку.

«Запровадження депозитарної реформи, розробка профільного законопроекту, початок конструктивного діалогу між депозитаріями, поліпшення кореспондентських відносин між ними, вирішення питання щодо кодифікації цінних паперів — ці кроки регулятора вкрай важливі для побудови сучасного та ефективного ринку депозитарних послуг», — говорить голова правління Національного депозитарію України Сергій Румпа.

Якщо розглядати розвиток фондового ринку, винятково як ріст операцій з цінними паперами, то в найближчі роки він, очевидно, буде дуже поміркований. «Але, якщо цей час використати для формування твердого під∂рунтя майбутнього росту, закладення основ розвитку підприємництва на цивілізованих умовах, прозорості, відкритості, об’єктивності, цей час можна використати плідно. Саме таким напрямом і рухається комісія», — зазначає директор рейтингового агентства «IBI-Рейтинг» Григорій Перерва.

«Фондовий ринок, порівняно з іншими секторами та сегментами фінансового ринку, є найбільш гнучким та демократичним механізмом залучення та обігу інвестиційного капіталу. Він здатний задовольнити корпоративних та індивідуальних учасників і відкритий для найбільшого кола потенційних, незалежно від обсягу наявних у них фінансових ресурсів», — підкреслює голова ради Української асоціації інвестиційного бізнесу Дмитро Леонов.Дорожня карта для інвестицій, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}