Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україні потрібні лідери

Україні потрібні лідери

Сучасний світ швидко змінюється, є надзвичайно конкурентним. І від якості освіти залежить наше місце в цьому світі у майбутньому. Так озвучив свою позицію Прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з директорами та вчителями шкіл нашої країни, яка відбулася напередодні Всесвітнього дня захисту дітей. «У нас повинна бути конкурентна освіта, конкурентна промисловість, конкурентна наука, бо інакше у країни, наших людей не буде перспективи», — сказав він.

Глава уряду мав на увазі необхідність приділяти значну увагу переорієнтації вітчизняної вищої освіти на підготовку спеціалістів, які здатні забезпечити науково-технологічний прогрес. У зв’язку з цим у поточному році на 30% збільшено держзамовлення на підготовку у вищих навчальних закладах спеціалістів IT-галузі. Найближчим часом планується також виправити ситуацію з виділенням фінансування на обладнання ліцеїв IT-технологіями.

Микола Азаров переконаний: наразі необхідно реалізувати повною мірою виховну функцію школи. «Перед школою поставлені надзвичайно серйозні, глобальні завдання. Яке суспільство матимемо — визначає і сім’я, і школа. Чесність і порядність — ці якості необхідно прищеплювати, — розставив акценти Прем’єр. — Школи повинні дати учням під час навчання не лише сукупність знань. Важливо навчити дитину мислити, шукати ці знання, заохочувати до змагань, наприклад у олімпіадах, конкурсах, аби діти прагнули першості. Нам потрібні лідери».

Глава уряду також говорив про те, що країні потрібні не лише природничонаукові, а й гуманітарні фахівці. Зі свого боку держава докладе зусиль, аби зробити навчальний процес максимально комфортним.Україні потрібні лідери, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 9. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}