Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Золото стає найнадійнішою валютою, якій можна довірити «довгі» заощадження

Золото стає найнадійнішою валютою, якій можна довірити «довгі» заощадження

Європейська криза, а також очікування фінансових проблем у США призвели до того, що дорогоцінні метали знову стають найнадійнішою інвестицією, переконані експерти.

«В середині червня золото пройде нинішню цінову «яму», і його ціна підстрибне «вгору», — упевнений головний інвестиційний радник LGT Bank Саймон Грос-Ходж. Саме при досягненні цінового дня фахівці рекомендують скуповувати золото, пише «Известия в Украине».

За оцінками експертів, зараз не залишилося валюти, якій можна довірити «довгі» заощадження на 3-5 років.

«Вже влітку ми можемо обговорювати ситуацію, до якого рівня може впасти долар. Тому що в листопаді будуть вибори президента США, і до цього часу ніякого обвалу долара не відбудеться. Але після них світ буде говорити про те, що американці будуть робити з дефіцитом бюджету і торгового балансу. Якщо інвестори не почують чітких відповідей, вони будуть спішно продавати долари», — впевнений фінансовий аналітик Ерік Найман.

За його словами, найнадійнішим вкладенням залишається золото. За найбільш обережними прогнозами, золото подорожчає до $ 1,75 тис. за тройську унцію.

Зі свого боку керівник інформаційно-аналітичного центру Forex Club Микола Івченко вважає, що до кінця року ціна золота становитиме близько $ 1,8 тис.

«Хоча в найближчі тижні воно може знизитися і до $ 1,5 тис. Але більш глибокого зниження ціни ми не очікуємо — зараз спостерігається спад інвестиційного попиту на золото, але попит з боку промисловості та ювелірних компаній підтримає ціну. А якщо до кінця року на тлі боргової кризи в ЄС почнеться економічний спад в США, це тільки підштовхне золото вгору», — сказав він.Золото стає найнадійнішою валютою, якій можна довірити ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}