Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За рік Харківщина подвоїла кількість мільйонерів

За рік Харківщина подвоїла кількість мільйонерів

Цього року в Харківській області 97 громадян задекларували дохід понад 1 млн грн, тоді як у 2011 році — 52.

Про це повідомив під час прес-конференції голова Державної податкової служби ДПС у Харківській області Андрій Роздайбіда, повідомляє Gazeta.ua.

За словами Андрія Роздайбіди, що з кожним роком кількість громадян, які надають декларації про свої доходи, збільшується.

Так, в поточному році декларації про свої доходи до районних ДПІ надали 52 837 громадян. З них 23 962 — задекларували доходи, що підлягають обов'язковому декларуванню.

Спілкуючись з журналістами, Андрій Роздайбіда нагадав, що мета деклараційної кампанії не лише забезпечити своєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб, а й повідомити громадянам про можливість повернення ними частини коштів у вигляді податкової знижки.

«Так у січні-травні поточного року для отримання податкової знижки декларації надали понад 6 тис. осіб. Із бюджету їм повернуто майже 5 млн грн», — йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Андрій Роздайбіда зазначив, що чинне законодавство надає громадянам можливість скористатися правом на податкову знижку протягом усього року.За рік Харківщина подвоїла кількість мільйонерів, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}