Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поштові марки до Євро-2012 викликали справжній ажіотаж

Поштові марки до Євро-2012 викликали справжній ажіотаж

У Харкові відбулося погашення 5,5 тисячі екземплярів другого випуску поштових марок до Євро-2012. З них 80% планують реалізувати у першій столиці, а решту на території області. В урочистій обстановці марки гасили заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Олександр Лієв та директор Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Ваграм Гулян.

Марки із символікою ЄВРО-2012 стануть раритетними.

У двох блоках, які ввели в обіг, розміщено по чотири марки в кожному. Це--блок «міста-господаря Євро-2012: «Донецьк», «Київ», «Львів», «Харків», а також блок «Футбольні арени УЄФА Євро-2012». Як розповів Ваграм Гулян, у харківську дирекцію надійшло 240 марок першої серії. Їх розкупили за три дні. Номінальна вартість цих марок складає 62,5 грн., а ціна для продажу — 360 грн. Марки другої серії розберуться на думку В. Гуляна також дуже швидко, оскільки дзвінки від потенційних покупців вже надходять

у дирекцію.

Керівник Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» поінформував, що ці марки можна клеїти на конверти і посилати з| ними листи. «Але, я думаю, що ніхто цього робити не буде при тій кількості, яку ми одержували на область. Люди даруватимуть марки як сувеніри на день народження. Адже такі марки вже ніколи не випускатимуть, як не буде і нового Євро-2012. Після гасіння марка стає колекційною. Сьогодні ж ми відправимо штемпелі до Києва, де їх знищать. Тому марки погашені цим штемпелем, унікальні», — наголосив В. Гулян.Поштові марки до Євро-2012 викликали справжній ажіотаж, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 5.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}