Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Корея стає ближчою

Корея стає  ближчою

У Києві з успіхом пройшла виставка «ТВ контент Кореї в Україні», організована Комісією зі зв’язків Кореї спільно з Агентством Кореї з інтернет-безпеки. Мета її — розширення взаємного обміну та співробітництва між двома країнами в індустрії телемовлення.

«Упевнений, що виставка стане для нас джерелом нових фахових знань, передових технологій у сфері електронних засобів масової інформації, — підкреслив, вітаючи організаторів та учасників бізнес-форуму, голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович. — У вітчизняних медіаспеціалістів з’явилася прекрасна можливість налагодити ділові партнерські стосунки для впровадження цих технологій в Україні, а в майбутньому й виготовляти такий високоякісний контент та транслювати його на наших телеекранах.

У рамках роботи виставки відбулися бізнес-зустрічі, прес-конференції, демонстрації 3D-версії телевізійного контенту Країни Вранішньої Свіжості.

«Питання обміну програмами ми обговорювали з керівництвом Першого Національного каналу, — сказав в ексклюзивному інтерв’ю для «УК» віце-президент Комісії зі зв’язків Кореї Хонд Сунг Кю. — Відбулася цікава розмова в Держтелерадіо України. Ми розуміємо, що це перший наш проект, перші кроки до взаємовигідної співпраці. Як мовить корейське прислів’я, одна ложка голоду не втамує. Будуть наступні зустрічі, виставки, форуми. Сподіваємось, що найближчим часом відкриється пряме авіасполучення між Києвом і Сеулом, відтак значно активізується обмін фахівцями в різних галузях, студентами, туристами. Ми готові поділитися новітніми технологіями в індустрії телемовлення. Україну розглядаємо і як місток між Східною та Західною Європою. Важливо відзначити, що неабияк зростає зацікавленість вашою країною у Південній Кореї. Отже, у нас чудові перспективи для плідної співпраці.Корея стає ближчою, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}