Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Золоті м’ячі домінують над сріблом

Золоті м’ячі домінують над сріблом

АРТ-ПЕРЕМОГА

Композиція до Євро-2012 — «Футбольна квітка» — увійшла до Національного реєстру рекордів

Чернівці до Євро-2012 уже побили оригінальний рекорд. Встановлена з нагоди міжнародного спортивного свята на Центральній площі міста арт-інсталяція складається з 1600 справжніх футбольних м’ячів, розфарбованих у кольори призових медалей.

«Футбольна квітка» все літо даруватиме радість чернівчанам і гостям міста. Фото Василя КИЯШКА

Експерт Книги рекордів України Владислав Резніков офіційно оголосив, що аналогів такої композиції у світі нема, що «Футбольна квітка» відтепер у рекордному реєстрі, і вручив її авторам — подружжю дизайнерів чернівчанам Євгену та Олені Абрусевичам — відповідний сертифікат.

Чернівці відзначили цю перемогу веселим і гучним театралізованим святом просто неба. Вихованці спортивних шкіл міста демонстрували футбольні вправи з м’ячем, студенти Чернівецького національного університету показали спортивно-танцювальний флеш-моб на футбольну тематику.

— Ми завжди готові до сміливих експериментів, до реалізації креативних сучасних ідей, — зазначив на відкритті унікальної спортивної скульптури секретар міськради Віталій Михайлішин. — Наш логотип із м’ячів Євро-2012 має чудовий вигляд на фоні старовинної архітектури міста. Зауважте, що золоті м’ячі явно домінують над сріблом і бронзою. У такий символічний спосіб Чернівці бажають нашій збірній успіху на чемпіонаті…Золоті м’ячі домінують над сріблом, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы