Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кришталевий мікрофон "Євробачення 2012" на один рік пропишеться у Швеції

Кришталевий мікрофон "Євробачення 2012" на один рік пропишеться у Швеції

Босонога і без балету — ось така вона Європа періоду кризи в єврозоні. Принаймні такою її побачили минулої суботи всі, хто віддав свої голоси за шведську співачку Лорін — переможця чергового міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2012», що пройшов у напрочуд розквітлому, викупаному у нафторозкоші Баку (десь за лаштунками залишились вуличні акції протесту, сутички, хакерські атаки тощо).

Лорін — Гайтані: подивись, який на вигляд приз. Фото з сайту daylife.com

Талановита і наполеглива Лорін, чиє справжнє ім’я Зінеб Нока Талхау, адже дівчина мароканського походження і раніше була схожа на типову афро-американку, набрала у підсумку 372 бали. Результат один з кращих за історію пісенних змагань, у яких, як відомо зі ЗМІ, не завжди діють правила чесної гри і майже завжди справджується принцип букмекерів: менше ставок на фаворита — істотніша економія. Та хай би що казали про нинішню систему оцінювання, яка й офіційно лише наполовину залежить від глядацьких симпатій, шведська співачка вважає свою перемогу цілком заслуженою, обіцяючи й надалі радувати якісною музикою.

Щодо виконавців, які посіли друге місце, то їх вже називають і національними героями, і справжнім обличчям сусідньої Росії.Кришталевий мікрофон Євробачення 2012 на один рік пропишеться ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы