Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вантажопотік зросте вдвічі

Вантажопотік зросте вдвічі

НАМІРИ

.Миколаївський порт «Ніка-Тера» до кінця року має вразити своїми результатами

Миколаївський порт «Ніка-Тера» планує до кінця 2012 року збільшити вантажообіг вдвічі — до 10 млн тонн на рік з нинішніх 4,7 млн тонн. Стратегія розвитку порту передбачає збільшення його потужності до 12—15 млн тонн на рік у 2013 році. А в подальшому можливе збільшення потужності і до 20 млн тонн. На переконання голови ради директорів Групи компаній Group DF Дмитра Фірташа, «якщо ми остаточно домовимося з урядом, потужності порту будуть збільшені до 20 млн тонн. І це вже зовсім інший рівень. Ми зможемо перевалювати велику кількість різної продукції. Розвиток портової структури зумовить розвиток судноплавства, торгівлі. Відповідно, і нові робочі місця, і нові можливості».

Як зазначає перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, влада зацікавлена у залученні серйозних інвесторів і зі свого боку готова виконати певні зобов’язання. Задля нарощування вантажообігу потрібно прокласти до порту ще одну залізничну гілку, побудувати об’їзні дороги, підготувати інфраструктуру до будівництва причалів. У результаті йдеться про можливість розбудувати один із найбільших портів у країні.Вантажопотік зросте вдвічі, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы