Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Європейська картка медичного страхування дасть змогу лікуватися у будь якій країні ЄС

Європейська картка медичного страхування дасть змогу лікуватися у будь якій країні ЄС

Венсан, Альп д’Юе (Франція):

«Доброго дня, мене звати Венсан, я їду до Польщі на Євро-2012 . Я чув про європейську картку медичного страхування, яка може покривати витрати у випадку лікування в Польщі. Як я можу її отримати і скільки це коштуватиме? Дякую за відповідь».

Малгожата Куровська, фахівець Europe Direct з питань комунікації:

«Відповідно до правил ЄС з координації соціальної безпеки, у випадку потреби європейська картка медичного страхування дозволяє отримати медичну допомогу в державному закладі у країні, де ви подорожуєте. Ви повинні отримати картку від страхової компанії перш ніж вирушите у подорож.

Європейська картка медичного страхування покриває витрати під час короткотермінового перебування в будь-якій з 27 країн ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейні, Норвегії чи Швейцарії, до прикладу, коли ви їдете у відпустку, відрядження чи навчання.

Це не додаткове медичне страхування, а підтвердження того, що ви застраховані, що у вас є медичне страхування в будь-якій з цих країн.

Картка — безкоштовна, її повинна видати організація, що забезпечує вам медичне страхування у вашій країні. В деяких країнах європейська картка медичного страхування поєднується з національною карткою. В інших країнах ви повинні окремо подати на неї заявку.

Європейська картка медичного страхування не завжди звільняє вас від оплачування лікування. Вона лише гарантує, що вас лікуватимуть так само, як і застрахованих людей у країні, в яку ви приїхали. Таким чином, залежно від законів у цій країні, вам, можливо, доведеться платити.

Якщо ви заплатили за незаплановане лікування за кордоном, вам слід вимагати відшкодування в цій країні. Якщо ви не можете цього зробити під час вашого перебування, ви також маєте право на відшкодування витрат в країні, де ви застраховані, вже після повернення».

Copyright © 2012 euronewsЄвропейська картка медичного страхування дасть змогу ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}