Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кава не тільки тонізує, але й подовжує життя

Кава не тільки тонізує, але й подовжує життя

Згідно з даними американського дослідження, щоденне вживання кави не шкодить здоров'ю, а, навпаки, зменшує ризик смерті від серцево-судинних захворювань і цукрового діабету, повідомляють закордонні ЗМІ.

За останній час проведено велику кількість досліджень з вивчення впливу кави на здоров'я людини. Однак отримані результати носять суперечливий характер. За даними одних досліджень, вживання кави покращує стан здоров'я і знижує ризик передчасної смерті, тоді як результати інших досліджень свідчать про те, що вживання кави веде до розвитку серцево-судинних захворювань за рахунок збільшення частоти серцевих скорочень, підвищення артеріального тиску і рівня холестерину.

В рамках цього дослідження американські вчені тестували 400 тис. здорових чоловіків і жінок у віці від 50 років до 71 року протягом 13 років. За цей період 13% учасників дослідження померли. Ризик смерті у людей, які вживали кави (не менше 6 чашок в день), був нижчим, ніж у людей, які кави не вживали: серед чоловіків — на 10%, серед жінок — на 15%.

«Раніше вважалося, що кава може збільшувати ризик смерті, тоді як наші дані спростовують цю гіпотезу», — пояснює керівник дослідження Ніл Фрідман.

Результати дослідження опубліковані в «Медичному журналі Нової Англії».Кава не тільки тонізує, але й подовжує життя, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}