Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Аеропорт «Київ» отримав новий термінал

Аеропорт «Київ»  отримав новий термінал

ІНФРАСТРУКТУРА

Пасажири, які подорожують low-cost рейсами, матимуть зручності найвищого рівня

Яскравим прикладом ефективного державно-приватного партнерства стала модернізація Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни), де за кошти інвестора побудовано новий сучасний термінал, а держава профінансувала оновлення злітно-посадкової смуги.

Сучасність пасує столичному аеропорту. Фото Укрінформу

Відкриваючи новий термінал, віце-прем’єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесніков зазначив, що він дуже зручний для пасажирів. «Якщо подорожувати, як кажуть в авіації, point to point, то кращого аеропорту не придумаєш», — цитує слова урядовця прес-служба Мінінфраструктури.

Водночас Борис Колесніков заявив, що очолюване ним відомство готове будувати злітно-посадкові смуги в містах, що мають понад півмільйона жителів, за умови, що приватний сектор візьметься за спорудження терміналів.

Крім того, віце-прем’єр повідомив, що заплановано здійснення низки заходів для зниження цін на авіаквитки на внутрішніх рейсах, зокрема ініціюватиметься відміна пасажирського збору під час здійснення перельотів всередині країни. «Зараз завдання пряме — внутрішні пасажири. Ми підемо на серйозні заходи зі зниження цін на квитки. Думаю, ми близькі до того, щоб відмінити пасажирський збір всередині країни», — заявив Борис Колесніков. За його словами, в Україні дуже мало пасажирів, що літають, утім, їхня кількість щороку зростає: на 25% у цілому та на 40% на міжнародних рейсах.

Також віце-прем’єр зазначив, що Мінінфраструктури продовжує переговори з провідними світовими бюджетними авіакомпаніями з Ірландії, Іспанії, Італії, Франції. «За останній рік кількість low-cost пасажирів зросла вдвічі — з 300 тис. до 600 тис. Наша мета — за 2,5 роки дійти до 5 млн», — сказав Борис Колесніков.

Він повідомив, що ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair нині вже готова виконувати прямі польоти Київ—Дублін. Також дозвіл на прийом рейсів Ryanair з України дав Лондон. Для інших маршрутів ця компанія повинна або створити дочірнє підприємство в Україні, або домовлятися з кожною країною, до якої планується організувати рейси з України. Втім, як повідомив урядовець, Мінінфраструктури готове на рік відстрочити і дати дозвіл Ryanair працювати без дочірніх компаній.

Борис Колесніков наголосив на тому, що для low-cost перевезень усередині країни ніяких дозволів не потрібно — бюджетні авіакомпанії лише надсилають заявку, якою повідомляють про початок польотів за певним маршрутом.

ДОВІДКА "УК"

Пропускна здатність нового термінала Міжнародного аеропорту «Київ» — до 500 пасажирів за годину на виліт. Термінал оснащений сучасним обладнанням для реєстрації та обробки багажу, контролю та безпеки пасажирів. Передбачено окремий зал для обслуговування людей, які подорожують бізнес-класом, і окремий VIP-зал площею 1500 кв. м. З 14 тис. кв. м загальної площі термінала 2 тис. займають: чотири ресторани, п’ять барів, три магазини безмитної торгівлі, дві кімнати матері і дитини, авіакаси, пункти прокату автомобілів, аптечний кіоск, відділення банку тощо. Всі міжнародні рейси будуть переведені до нового термінала 22-23 травня. Внутрішні рейси обслуговуватиме старий термінал аеропорту «Київ» (Жуляни).Аеропорт «Київ» отримав новий термінал, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}