Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Голова Державної судової адміністрації України обговорив з канадською делегацією новий проект

Голова Державної судової адміністрації України обговорив з канадською делегацією новий проект

16 травня 2012 року Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк провів робочу зустріч з представниками канадської делегації, які перебуватимуть в Україні з 2 по 26 травня в рамках початкової місії. Проекту «Суддівська освіта — для економічного зростання», що фінансується Канадською агенцією з міжнародного розвитку (CIDA).

Серед канадських гостей були судді Судів Королівської лави провінції Манітоба, Саскачеван та Онтаріо, а також представники Канадського національного інституту суддів, Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади та Посольства Канади в Україні. Під час зустрічі обговорено подальшу співпрацю Проекту «Суддівська освіта — для економічного зростання» з Державною судовою адміністрацією України адже головним завданням Проекту є надання підтримки та методичної допомоги Україні у сфері покращення ділового середовища за рахунок підвищення ефективності роботи судів, розробки навчальних програм для суддів та впровадження судової медіації. Директор міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Олег Шаков подякував Голові ДСА України Руслану Кирилюку за надану детальну інформацію про основні напрямки роботи Держаної судової адміністрації України та напрацювання в сферах, якими зацікавлений Проект. Голова ДСА України Руслан Кирилюк подякував членам Канадської делегації за приділення значної уваги проблемам України та висловив переконання, що обговорюваний Проект та співпраця будуть плідними та успішними.Голова Державної судової адміністрації України обговорив ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}