Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Світ засудив сирійські теракти

Світ засудив сирійські теракти

США та ООН засудили криваві теракти в Сирії. У Білому домі закликали не пов’язувати їх автоматично з діяльністю опозиції. Організація Об’єднаних Націй наполягла на тому, що вибухи тільки підтвердили необхідність якнайшвидшого запровадження мирного плану Кофі Аннана.

«Я рішуче засуджую сьогоднішні атаки в Дамаску. Це насилля, спрямоване проти невинних людей, абсолютно неприйнятне. Ми закликаємо тих, хто в цьому задіяний, з обох сторін, забезпечити нарешті припинення вогню», — сказав Ґідо Вестервеллє, міністр закордонних справ Німеччини, що в цьому році є членом Радбезу ООН.

Інший член Ради Безпеки — Росія — теж засудила насилля, з ремаркою, що його своїми діями спровокували деякі західні країни.

«Наша прихильність винятково мирному врегулюванню кризи через діалог за участю усіх сторін сирійського конфлікту залишається незмінною. Є люди, які намагаються тиснути на нас, щоб змусити змінити позицію. Ми цьому тиску не піддамося», — сказав Сєргєй Лавров, міністр закордонних справ Росії.

Він зустрічався в Пекіні зі своїм китайським колегою. Обидва дипломати, утім, висловили підтримку мирному плану Кофі Аннана та теж наполягли на його якнайшвидшому запровадженні.Світ засудив сирійські теракти, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы